AktualnościPolska

PKW podała wyniki z 99,78 proc. obwodów

PKW podała cząstkowe wyniki z 27 168 na 27 229 wszystkich komisji obwodowych.

Andrzej Duda uzyskał 43,67 proc. głosów – 8 mln 412 tys. głosów, Rafał Trzaskowski 30,34 proc. – 5 mln 845 tys. głosów, na Szymona Hołownię głosowało 13,85 proc.  – 2 mln 667 tys. obywateli.

Na kolejnych miejscach znaleźli się: Krzysztof Bosak – 6,75 proc. (1 mln 300 tys. głosów); Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,37 proc. 457 tys.; Robert Biedroń – 2,21 proc. (425 tys.). Kolejni kandydaci uzyskali poniżej 0,3 proc.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Krakowski Portal

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Jeden komentarz

 1. PiS zlikwidował program Mieszkanie dla Młodych. Pokażmy PiS-owi czerwoną kartkę. W tej kampanii tylko Trzaskowski i Kamysz opowiedzieli się za najważniejszą potrzebą młodych ludzi. “Jedną z najważniejszych barier i problemów dla wszystkich młodych jest posiadanie własnego mieszkania”

  Dlaczego głosujcie na Dudę? Co PiS zrobił dla młodych Polaków? Obudź się narodzie!

  Młodzi nie mieszkają z rodzicami. Wyjechali na studia i tam zostali. Gniją z obcymi osobami w studenckich norach po babci. Rząd to widzi i nie reaguje. Rządy PiS doprowadziły do sytuacji, że nie opłaca się trzymać gotówki na lokacie, więc osoby z nadmiarem gotówki lokują ją w mieszkaniach.

  Zanim deweloper wbije łopatę w ziemię, większość mieszkań jest już kupiona za gotówkę na wynajem. Młodzi, jeśli nawet uzbierają na wkład własny (przy rosnących wymaganiach co do wielkości wkładu własnego), nic nie kupią, bo niczego już nie ma. Zostaje im wynająć “apartament” za połowę wypłaty albo gnić w dziurze z obcymi osobami, gdzie warunki urągają ludzkiej godności. Jeśli uważacie, że to jest OK, że przyszłość narodu żyje w takich warunkach, to głosujcie na PiS. Jeśli chcecie zmian, to idźcie na wybory. Potem wychodzimy na ulicę i żądamy przedterminowych wyborów do parlamentu.

  Mieszkanie gwarancją bezpieczeństwa, stabilizacji, rozwoju i wzrostu demograficznego.

  Potrafisz Polsko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close