AktualnościMukowiscydozaPolskaZdrowie

Kupując charytatywny kalendarz pomagasz dzieciom chorym na mukowiscydozę

Poznajcie Jagodę baletnicę, Oskara tatuatora, Amelkę instruktorkę fitness, Piotrusia DJ’a, Stasia trenera personalnego i Filipa kucharza.

Dla większości z nas dorosłość, spełnianie się w swoim zawodzie, realizowanie swoich pasji to coś oczywistego. Jednak przed Filipem, Amelką, Stasiem, Piotrusiem, Oskarem i Jagodą życie postawiło spore wyzwanie – nieuleczalną, ciężką, genetyczną chorobę: MUKOWISCYDOZĘ. Życie z tą chorobą tak naprawdę nie pozwala planować przyszłości. Gdzieś pomiędzy inhalacjami, drenażem, przyjmowaniem leków, pobytami w szpitalnej izolatce próbują znaleźć czas na bycie dzieckiem. Chcielibyśmy spełnić ich marzenie o dorosłości.

Kalendarz Podaruj Oddech chorym na mukowiscydozęMukowiscydoza to ciężka choroba, a koszty leczenia i fizjoterapii bardzo często przekraczają możliwości finansowe pacjentów i ich rodzin. Dlatego powstał pomysł uruchomienia zbiórki pieniędzy, ale nietypowej, w postaci sprzedaży charytatywnego kalendarza z naszymi bohaterami walki o oddech. Pomysłodawczynią i fotografem sesji zdjęciowych była mama jednej z naszych bohaterek, Jagódki. Zdjęcia wykonano między innymi w Bohomass Lab, Fitharmonii Klub Fitness, Studiu Ruchu Mięta, Nifren Tattoo Studio, Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach.

Dzięki wsparciu wielu firm: drukarni JAWIST, Formaster Group, Bohomass Lab oraz agencji Simply Creative (oprawa graficzna), Fundacja Oddech Życia otrzymała za darmo kilkaset kalendarzy w formacie A3.

Kalendarz możesz zamówić w postaci cegiełki o różnej wartości: 5075100200 i 600 zł w sklepiku Fundacji Oddech Życia pod adresem: https://fundacja.oddechzycia.pl/sklep/ 

Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na leczenie i fizjoterapię chorych na mukowiscydozę: Filipa, Amelki, Stasia, Piotrusia, Oskara i Jagody.

 

Podaruj Oddech

Możesz też wesprzeć Filipa, Amelkę, Stasia, Piotrusia, Oskara i Jagodę dokonując wpłaty na subkonto w Fundacji Oddech Życia (wpłacona kwota zostanie równo rozdzielona):

PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759
Tytuł wpłaty: Podaruj Oddech 2019

Fundacja Oddech Życia
ul. Grodzka 42/1
31-044 Kraków
fundacja@oddechzycia.pl +48 578 632 026
KRS: 0000711593, REGON: 36912368500000, NIP: 676-25-42-642

PKO Bank Polski SA Oddział 38 w Krakowie
BIC (Swift): BPKOPLPW

W przypadku chęci otrzymania kalendarza drogą pocztową, doliczany jest koszt pakowania i wysyłki kalendarza Pocztą Polską (11zł).

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Krakowski Portal

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close