Kraków

[KONKURS] Cyrk Zalewski wystąpi w Krakowie.

Cyrk Zalewski powrócił na trasę ze swoim najnowszym programem! W Krakowie wystąpi na przełomie jeszcze w sierpniu. Przed mieszkańcami miasta 3 spektakle, podczas których widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem…

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat.

W niedzielę (15 sierpnia) oraz w poniedziałek (16 sierpnia) odbędą się w Krakowie trzy – blisko dwugodzinne spektakle. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

– Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go – nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał – znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych – klaun RiCO.

Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia.

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów – absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy:

 • 15 sierpnia (niedziela) , godz. 13.00 i 16.00
 • 16 sierpnia (poniedziałek), godz. 17.30.

Gdzie:

 • Kraków – Nowa Huta, ul. Bieńczycka, Tomex (obok marketu Carrefour)

W programie:

 • Duża iluzja – Kamil Zalewski
 • Pokaz hula hop pod kopułą cyrku – Ernita – Łotwa
 • Strongman – Denis Ilchenko – Ukraina (NOWOŚĆ)
 • Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby
 • Clown RiCO – Polska
 • Kula Śmierci – Alison Riders – Brazylia, Argentyna, Chile
 • Żonglerka nogami – Dominika Krystel – Polska – (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Gimnastyka na sztrabatach – Maciej Najmowicz – Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Ekwilibrystyka na krzesłach – Maciej Sokołowski – Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Napowietrzny pokaz gimnastyki na kole
 • Napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku),

a także goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych:

 • Dinozaur
 • Shimmer i Shine
 • Minecraft
 • Spiderman.

KONKURS!

Mamy dla Was dwa zaproszenia(każde: dorosły plus dziecko do 15 lat) na występ w Krakowie!

Co należy zrobić by wygrać? Napisz w komentarzu pod tym artykułem dlaczego chcesz wybrać się ze swoim dzieckiem na Cyrk Zalewski.

Autorzy dwóch najciekawszych, zdaniem redakcji, komentarzy otrzymają zaproszenia na Cyrk Zalewski w Krakowie!

Konkurs trwa do 13 sierpnia do godziny 20:00! Ogłoszenie wyników dnia następnego po godzinie 12.00.

Konkurs zakończony: Nagrody otrzymują: Paula i Marta.

Regulamin konkursu Cyrk Zalewski

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin(dalej: „Regulamin”) określa warunki, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą “Cyrk Zalewski”
2. Akcja promocyjna nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009r. roku o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn.zm.).
3. Fundatorem nagród w Konkursie jest Cyrk Zalewski (dalej: „Fundator”)
4. Organizatorem akcji jest strona https://krakowskiportal.pl
5. Akcja nie jest sponsorowana, organizowana, współorganizowana lub zarządzana przez serwis Facebook. Informacje i teksty udostępniane przez Uczestników akcji przekazywane są Organizatorowi.

§2 SŁOWNIK POJĘĆ

1. Strona FB – strona Organizatora w serwisie Facebook.com, na której uczestnicy są aktywni. https://www.facebook.com/krakowskiportal/
2. Uczestnik – dowolna osoba pisząca komentarz na portalu krakowskiportal.pl
3. Akcja promocyjna – akcja, której dotyczy niniejszy regulamin.
4. Aktywność użytkownika – komentarze użytkownika na podstawie których Organizator przyznaje nagrody.

§3 UCZESTNICY KONKURSU

1. Akcja jest organizowana na terytorium Polski. Dostęp mają wszyscy użytkownicy portalu krakowskiportal.pl

2. Uczestnikiem akcji może być osoba, spełniająca następujące kryteria:
· posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
· wyrazi zgodę na udział w akcji promocyjnej dodając komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem konkursu,
· zapozna się z niniejszym Regulaminem i zaakceptuje go poprzez dodanie komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem,
· w komentarzu pod artykułem o konkursie udzieli odpowiedzi na konkursowe pytanie.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Konkursu i odebrania nagrody, zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przygotowania oferty marketingowej kierowanej do uczestników Konkursu po jego zakończeniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

§4 ZASADY I PRZEBIEG AKCJI PROMOCYJNEJ

1. Akcja rozpoczyna się w dniu 11 sierpnia 2021 roku i trwa do 13 sierpnia 2021 roku, do godziny 20:00.
2. Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie www.kobietawkrakowie.pl, 14 sierpnia 2021.
3. Udział w akcji jest bezpłatny i dobrowolny.
4. Zadanie użytkownika: Napisz w komentarzu pod tym artykułem dlaczego chcesz wybrać się ze swoim dzieckiem na Cyrk Zalewski.
5. Autorzy dwóch najciekawszych według redakcji krakowskiportal.pl komentarzy otrzymają zaproszenia na Cyrk Zalewski w Krakowie
6. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Organizatora.

§5 NAGRODY W KONKURSIE

1. Nagrodą główną są dwa zaproszenia na Cyrk Zalewski w Krakowie.
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inną nagrodę.

§6 ZASADY PRZYZNAWANIA I WYDAWANIA NAGRÓD

1. Lista zwycięzców, w formie imion i nazwisk lub nicków użytych w komentarzu, zostanie opublikowana na stronie www.krakowskiportal.pl
2. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni wysłać informację potwierdzającą chęć odebrania nagrody i umówić termin jej realizacji na adres mailowy redakcji, z maila, z którego został wysłany zwycięski komentarz.
3. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w sposób określony w ust. 2, zwycięzca traci prawo do nagrody.

§7 PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW

1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Wszelkie naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w akcji promocyjnej.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i dobrych obyczajów, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady etykiety.
4. Odbiorcą informacji zamieszczonych na profilach Uczestników na portalu społecznościowym jest wyłącznie Organizator, a nie Serwis Facebook. Informacje te zostaną wykorzystane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.

§8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszej akcji jest dostępny na stronie www.krakowskiportal.pl
2. Organizator odpowiedzialny jest za przeprowadzenie akcji i jej prawidłowy przebieg.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa obowiązujące na terytorium przeprowadzania konkursu.
4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Konkursu, jeśli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników poprzez zamieszczenie stosownej informacji.

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Krakowski Portal

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

4 komentarzy

 1. Cyrk Zalewski, cyrk wspaniały!
  Niech usłyszy, duży, mały!
  Czas wyruszyć,
  pupę ruszyć,
  i podziwiać akrobatów,
  zamiast w tv autokratów!
  Kula śmierci, gimnastyka,
  któż koziołków z nas nie fika!
  Niech zobaczą cyrk ten wszyscy,
  mali, duzi, rowerzyści!
  Wydarzenie to stulecia,
  Cyrk Zalewski już przyjechał!

 2. Z bratankiem, którego pasjonują motory, zna modele, marki, pojemności silnika, zawstydziłby niejednego dorosłego 😀 jak usłyszał o motorach w kuli śmierci to już o nic innego nie pyta 😀

 3. Z moją córeczką akrobatką! Podczas igrzysk w Tokio oglądała namiętnie wszystkie konkurencje gimnastyczne i powtarzała przed telewizorem co tylko się dało, na pewno chętnie zobaczyłaby różnych akrobatów na żywo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close