Dieta

Diety na Thermomix – jednodniowy jadłospis od Food Harmony

Chcesz się zdrowo odżywiać i nie wiesz jak komponować posiłki, jakich produktów używać, czym urozmaicić swoją dietę? Skorzystaj z porad partnera naszego serwisu – Food Harmony

W większości przepisy są całkowicie przystosowane na Thermomix. Jak wiadomo nie wszystko da się zrobić w tym cudownym urządzeniu, dlatego też okazjonalnie używamy piekarnika, garnków, deski do krojeniu, miski do mieszania etc. Ale przygotowując diety staramy się dobrać potrawy tak, aby w jak największym stopniu wykorzystać Thermomisia ? Dieta ZDROWY START dostępna jest również w wersji nie na Thermomix ? Pod każdą konkretną dietą znajdziecie dokładny opis, który warto przeczytać przed zakupem diety.

Większość przepisów dostosowana jest pod 1 porcję, zdarzają się tez 2-3 porcje wykonywane naraz – jest to spowodowane wygodą i możliwościami TM. A większość takich potraw można zawekować lub zamrozić, jeżeli nie masz się z kim podzielić ?

W naszych dietach zjesz zdrowo i pysznie, dieta uwzględnia codzienne smoothie i fit deserki, dzięki którym nie poczujecie nawet, że jesteście na diecie!

Wszystkie przepisy są bez glutenu, bez nabiału i bez cukru. Nie używamy żywności przetworzonej, GMO. Dzięki temu nauczysz się wykorzystywać MOC PŁYNĄCĄ Z NATURY!

My od lat staramy odżywiać się jak najbardziej w zgodzie z naturą i uwierzcie, ze efekty są niesamowite – od wyglądu po samopoczucie. Po latach doświadczeń chcemy ułatwić ci drogę do ZDROWIA i WSPANIAŁEGO WYGLĄDU.

Sprawdź poniżej nasz przykładowy jednodniowy jadłospis i jeżeli ci się spodoba – do dzieła ? zakup nasze diety i w końcu OBUDŹ SIĘ DO ŻYCIA! Nikt za ciebie tego nie zrobi, my też, ale na pewno pomożemy i w razie potrzeby wesprzemy poradą ?

Jednodniowy darmowy jadłospis z naszych Diet na Thermomix

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Krakowski Portal

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close