Tech

Bezprzewodowe słuchawki od Jabra – prezent na Dzień Matki

Na tę wyjątkową okazję jaką jest Dzień Matki, często szukamy prezentu, który będzie zarówno funkcjonalny, jak i po prostu bardzo ładny. Bez względu na to czym interesuje się twoja Mama i jak spędza swój czas, Jabra posiada w swojej ofercie coś, co doskonale spełnia powyższe kryteria. To bezprzewodowe słuchawki, które zadbają o jakość rozmów telefonicznych, rozrywkę, przyjemne  i efektywne treningi, wydajną pracę, a przy okazji będą cieszyły oko. Dowiedz się jakie funkcje posiadają poszczególne modele i wybierz ten idealny.

Mogłoby się wydawać, że Jabra Elite 75t to po prostu atrakcyjny wizualnie gadżet, ale to małe zaawansowane urządzenie kryje w sobie całą masę możliwości. Jeśli twoja Mama jest osobą aktywną, często się przemieszcza, prowadzi dużo rozmów telefonicznych, to z pewnością doceni je za niezawodność, stabilność połączeń oraz wytrzymałą baterię, która zapewnia aż do 28 godzin pracy urządzenia. Ważny telefon w nagłej sytuacji? Opcja szybkiego 15-minutowego ładowania zapewni do 60 minut dodatkowej pracy słuchawek. To bardzo przydatne rozwiązanie, nawet jeśli chodzi o relaks z muzyką w domu, czy wysłuchanie audiobooka.

Dzięki technologii poczwórnych mikrofonów, która odfiltrowuje niepożądane odgłosy z zewnątrz, rozmówcy – po obu stronach połączenia – są doskonale słyszani, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu. Łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu. Natomiast stabilna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, aby użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby niezależnie od sytuacji pozostać w uszach. Ich stabilną pozycję gwarantuje zestaw nakładek żelowych, w różnych rozmiarach, które można dopasować według indywidualnych potrzeb. Zestaw Jabra Elite 75t wyposażono w asystenta głosowego oraz korektor dźwięku dostępny w aplikacji Jabra Sound+, za sprawą którego muzyka zabrzmi dokładnie tak, jak życzy sobie twoja Mama. Słuchawki są odporne na kurz i wodę, z 2-letnią gwarancją.*

Dostępne kolory: gold beige, titanium, black

Zestaw Jabra Elite Active 75t posiada wszystkie zalety poprzednika, a dzięki zwiększonej odporności stanowi doskonałe towarzystwo podczas uprawnia sportu. Jeśli twoja Mama należy do osób, które w codziennym pośpiechu nie zapominają o odpowiedniej dawce ruchu, to jest to prezent dla niej. Wytrzymała bateria, która zapewnia aż do 28 godzin pracy urządzenia, pozwoli wykonać poranny trening jogi lub jogging, aby następnie sprostać wymogom intensywnego planu dnia. Oznacza to, że urządzenie pozostaje w gotowości do działania przez wiele dni w tygodniu, a opcja szybkiego 15-minutowego ładowania zapewni im do 60 minut dodatkowej pracy w nagłej sytuacji.

Nawet gdy znajdujesz się przy ruchliwej czy biegasz w lesie technologia poczwórnych mikrofonów dba                   o to, aby odfiltrować niepożądane odgłosy z zewnątrz. Dzięki temu rozmówcy – po obu stronach połączenia – są doskonale słyszani. Łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu. Natomiast za sprawą stabilnej sieci bezprzewodowej Jabra czwartej generacji użytkownik nie doświadczy żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku. Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby pozostać w uszach, nawet podczas intensywnego wysiłku. Ich stabilną pozycję gwarantuje zestaw nakładek żelowych, w różnych rozmiarach, które można dopasować według indywidualnych potrzeb.  Zestaw Jabra Elite Active 75t wyposażono w asystenta głosowego oraz korektor dźwięku dostępny w aplikacji Jabra Sound+, za sprawą którego twoja Mama będzie w stanie dopasować brzmienie w słuchawkach do bieżącej aktywności czy nastroju. Słuchawki są odporne na kurz i wodę, z 2-letnią gwarancją.*

Dostępne kolory: navy, grey, sienna, mint

Słuchawki nauszne Jabra Elite 85h to wyjątkowy, bezprzewodowy model z redukcją szumów (ANC), który wyróżnia analizująca środowisko akustyczne technologia SmartSound oraz rekordowy 36-godzinny czas pracy baterii. Opcja szybkiego 15-minutowego ładowania pozwala wydłużyć ten czas o dodatkowych 5h. To doskonały wybór dla Mam, które potrzebują wygodnego i niezawodnego rozwiązania do rozmów, słuchania audiobooków, muzyki i podcastów – zarówno w domu, jak i podczas codziennych podróży.

Technologia SmartSound gwarantuje, że dźwięk w słuchawkach automatycznie dostosowuje się do otoczenia użytkownika, dzięki czemu niestraszny jest im domowy harmider ani gwar ulicy – w  każdych warunkach usłyszysz wszystko doskonale. Technologia połączeń 6-mikrofonowych i 40-milimetrowe specjalnie zaprojektowane głośniki zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Głosowo wywoływany Voice Assistant, aplikacja Jabra Sound+, dzięki której można dokonać m.in. personalizacji dźwięku oraz funkcja automatycznego wykrywania na uchu to tylko niektóre z dodatkowych zalet, które doceni twoja Mama. Komponenty wewnętrzne pokryte są nanopowłoką zabezpieczającą, a całość objęta jest 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez wodę i pył.*

Dostępne kolory: titanium-black, navy, gold-beige, black, copper-black

Jabra Evolve 75e to zestaw przeznaczony dla mobilnego biznesu. Z pewnością przyda się Mamie, która prowadzi intensywne życie zawodowe, lubi wygodę i funkcjonalność. Evolve 75e usprawnia pracę bez względu na to, gdzie się znajdujesz, a doskonały dźwięk dla muzyki sprawia, że jest to zestaw bardzo uniwersalny.

Jabra Evolve 75e wyposażony został w baterię litowo-jonową, która osiąga pełne naładowanie w ciągu zaledwie dwóch godzin i zapewnia aż do 14 godzin pracy urządzenia. Możesz spersonalizować zestaw  poprzez dobór wkładek dousznych o odpowiednim rozmiarze. Wygodna konstrukcja pałąka sprawia, że można prowadzić długie rozmowy, słuchać muzyki lub po prostu nosić swój zestaw słuchawkowy bez uczucia dyskomfortu, nawet przez cały dzień. Magnetyczne wkładki douszne wygodnie łączą się ze sobą, gdy nie są używane. Wbudowana dioda busylight poinformuje otoczenie, że właśnie prowadzisz rozmowę lub potrzebujesz chwili skupienia – jednym słowem, że nie należy Ci przeszkadzać. Po wciśnięciu  przycisku ARS podsłuchasz co dzieje się wokół bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu. Pięć przycisków do szybkiej kontroli rozmów i muzyki, w tym przycisk inteligentny umożliwia szybki dostęp do Siri® i Google Now™ a wibrujący pałąk na szyję zapewnia ciche i dyskretne powiadomienia. Dzięki tym funkcjom twoja Mama będzie zawsze na bieżąco.

Ceny i dostępność

Zestawy słuchawkowe są dostępne u kluczowych sprzedawców detalicznych w następujących cenach:

Jabra Elite 75t – 799,99 zł.

Jabra Elite Active 75t – 849,99 zł.

Jabra Elite 85h – 799,99 zł.

Jabra Evolve 75e – 1288 zł.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Krakowski Portal

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close